Леска (округ): Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Lezhë (huyện)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ca:Districte de Lezhë)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Lezhë (huyện))
[[tr:Leç ilçesi]]
[[ur:ضلع لژہ]]
[[vi:Lezhë (huyện)]]
[[war:Lezhë (distrito)]]
[[zh:列澤區]]
127.230

уредувања