Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам kk:HTTP во kk:Hypertext Transfer Protocol
[[it:Hypertext Transfer Protocol]]
[[he:Hypertext Transfer Protocol]]
[[kk:HTTPHypertext Transfer Protocol]]
[[lv:HTTP]]
[[lb:Hypertext Transfer Protocol]]
7.187

уредувања