Свјатослав Рихтер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам el:Σβιάτοσλαβ Ρίχτερ во el:Σβιατοσλάβ Ρίχτερ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава hr:Svjatoslav Richter)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам el:Σβιάτοσλαβ Ρίχτερ во el:Σβιατοσλάβ Ρίχτερ)
[[de:Swjatoslaw Teofilowitsch Richter]]
[[et:Svjatoslav Richter]]
[[el:ΣβιάτοσλαβΣβιατοσλάβ Ρίχτερ]]
[[en:Sviatoslav Richter]]
[[es:Sviatoslav Richter]]
127.291

уредување