Фрајбург (административен округ): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ms:Freiburg (region) во ms:Freiburg (wilayah)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ms:Freiburg (region))
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ms:Freiburg (region) во ms:Freiburg (wilayah))
[[lb:Regierungsbezierk Freiburg]]
[[lmo:Friburgh (Regierungsbezirk)]]
[[ms:Freiburg (regionwilayah)]]
[[nl:Regierungsbezirk Freiburg]]
[[ja:フライブルク行政管区]]
127.389

уредувања