Разлика помеѓу преработките на „Лае (атол)“

Одземени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише ru:Лаэ
(Создадена страница со: {{Infobox islands | name = Лае | image name = LaeAtoll.jpg | image caption = Сателитска снимка на атолот....)
 
с (r2.7.3) (Робот: Брише ru:Лаэ)
[[ja:ラエー環礁]]
[[pt:Atol Lae]]
[[ru:Лаэ]]
[[fi:Lae (atolli)]]
[[sv:Lae]]
2.061

уредување