Разлика помеѓу преработките на „Самара“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:سامارا во ar:سامارا, روسيا
с (Робот: Додава gl:Samara)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:سامارا во ar:سامارا, روسيا)
 
[[af:Samara]]
[[ar:سامارا, روسيا]]
[[roa-rup:Samara]]
[[az:Samara]]
[[fo:Samara]]
[[fr:Samara (Russie)]]
[[gl:Samara]]
[[ko:사마라 (사마라 주)]]
[[hsb:Samara]]
[[is:Samara]]
[[it:Samara (città)]]
[[gl:Samara]]
[[he:סמרה]]
[[kl:Samara]]
126.849

уредувања