Разлика помеѓу преработките на „Џон Ф. Кенеди“

Додадени 54 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Робот: Додава ilo:John F. Kennedy, mzn:جان اف. کندی
с (Ова е исправна ревизија на статијата. Кирил друг пат кога ќе одобруваш статија со квалитетна малку повеќе внимавај.)
с (r2.6.5) (Робот: Додава ilo:John F. Kennedy, mzn:جان اف. کندی)
[[hr:John F. Kennedy]]
[[io:John Fitzgerald Kennedy]]
[[ilo:John F. Kennedy]]
[[id:John F. Kennedy]]
[[ia:John F. Kennedy]]
[[mr:जॉन एफ. केनेडी]]
[[arz:جون كينيدى]]
[[mzn:جان اف. کندی]]
[[ms:John F. Kennedy]]
[[mn:Жон Фицжеральд Кеннеди]]
3.967

уредувања