Разлика помеѓу преработките на „Базилика Свети Јован Латерански“

с
r2.6.5) (Робот: Менува fr:Basilique Saint-Jean-de-Latran
с (r2.7.2+) (Робот: Менува en:Archbasilica of St. John Lateran)
с (r2.6.5) (Робот: Менува fr:Basilique Saint-Jean-de-Latran)
[[eo:Baziliko Sankta Johano de Laterano]]
[[eu:San Joan Laterangoa]]
[[fr:ArchibasiliqueBasilique Saint-Jean-de-Latran]]
[[gl:Basílica de San Xoán de Latrán]]
[[ko:산 조반니 인 라테라노 대성전]]
3.967

уредувања