Разлика помеѓу преработките на „Лилехамер“

Додадени 10 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава en:Lillehammer
с (r2.7.3) (Робот: Додава en:Lillehammer)
 
[[Категорија:Градови во Норвешка]]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[[af:Lillehammer]]
[[et:Lillehammer]]
[[el:Λιλεχάμερ]]
[[en:Lillehammer]]
[[es:Lillehammer]]
[[eo:Lillehammer]]
765

уредувања