Разлика помеѓу преработките на „Вернигероде (округ)“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам nl:Wernigerode (district) во nl:Landkreis Wernigerode
с (r2.7.1) (Робот: Додава uk:Вернігероде (район))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам nl:Wernigerode (district) во nl:Landkreis Wernigerode)
[[it:Circondario di Wernigerode]]
[[kk:Вернигероде (аудан)]]
[[nl:WernigerodeLandkreis (district)Wernigerode]]
[[pl:Powiat Wernigerode]]
[[pt:Wernigerode (distrito)]]
126.435

уредувања