Разлика помеѓу преработките на „Самоа“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
| common_name = Самоа
| image_flag = Flag of Samoa.svg
| image_coat =Coat of arms of Samoa.pngsvg
| symbol_type = Грб
| image_map = LocationSamoa.png
110

уредувања