Разлика помеѓу преработките на „Албакерки“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам fa:آلبوکرکی во fa:البوکرکی
с (r2.7.3) (Робот: Додава br:Albuquerque (New Mexico), cy:Albuquerque, New Mexico)
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам fa:آلبوکرکی во fa:البوکرکی)
[[eo:Albuquerque (Nov-Meksiko)]]
[[eu:Albuquerque]]
[[fa:آلبوکرکیالبوکرکی]]
[[fr:Albuquerque]]
[[gl:Albuquerque, Novo México]]
5.331

уредување