Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник uk“

с
r2.7.2) (Робот: Додава na:Category:User uk
с (r2.7.2) (Робот: Додава pih:Category:User uk)
с (r2.7.2) (Робот: Додава na:Category:User uk)
[[mdf:Категорие:User uk]]
[[mn:Ангилал:User uk]]
[[na:Category:User uk]]
[[fj:Category:User uk]]
[[nl:Categorie:Wikipedia:Gebruiker uk]]
7.011

уредување