Разлика помеѓу преработките на „Зеланд (остров)“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| 6 || [[Кеге]] || Кеге || 35.295
|-
| 7 || [[ТаструпТоструп]] || Хеје-ТаструпТоструп || 32.719
|-
| 8 || [[Слагелсе]] || Слагелсе || 32.133
| 24 || [[Вордингборг]] || Вордингборг || 11.643
|-
| 25 || [[Хедехусене|Хедехусене-Фленг]] || Хеје ТаструпТоструп || 11.345
|-
| 26 || [[Хаслев]] || Факсе || 11.201