Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Престолнински регион (Данска)“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Катпов|Престолнински регион (Данска)}} {{рв|Region Hovedstaden|Capital Region of Denmark}} Категорија:Р...)
 
с
{{Катпов|Престолнински регион (Данска)}}
{{рв|Region Hovedstaden|Capital Region of Denmark}}