Ќаба: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Ја менувам he:קעבה во he:כעבה
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Менува he:כעבהhe:קעבה)
с (r2.7.1) (Робот: Ја менувам he:קעבה во he:כעבה)
[[is:Kaba]]
[[it:Kaaba]]
[[he:קעבהכעבה]]
[[jv:Ka'bah]]
[[kn:ಕಾಬಾ]]
1.364

уредувања