Разлика помеѓу преработките на „Млади и неуморни“

нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:더 영 앤 더 레스트리스)
|[[Еден живот за живеење]] || 3.152
|}
 
 
 
* [http://tv.yahoo.com/the-young-and-the-restless/show/34853 "Млади и неуморни"] на [http://tv.yahoo.com/ Yahoo! TV]
 
[[Категорија:АмериканскиТелевизиски филмовисерии со почеток во 1973 година]]
 
[[de:Schatten der Leidenschaft (Fernsehserie)]]
49

уредувања