Разлика помеѓу преработките на „Јужна Каролина“

Додадени 27 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ay:South Carolina suyu
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Timog Karolina во tl:South Carolina)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ay:South Carolina suyu)
[[ast:Carolina del Sur]]
[[gn:Yvy Karolina]]
[[ay:South Carolina suyu]]
[[az:Cənubi Karolina]]
[[bn:সাউথ ক্যারোলাইনা]]
34.422

уредувања