Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Анадолски јазици“

с
r2.7.3) (Робот: Додава eo:Kategorio:Anatola lingvaro
с (r2.7.1) (Робот: Додава eu:Kategoria:Anatoliar hizkuntzak)
с (r2.7.3) (Робот: Додава eo:Kategorio:Anatola lingvaro)
[[en:Category:Anatolian languages]]
[[es:Categoría:Lenguas anatolias]]
[[eo:Kategorio:Anatola lingvaro]]
[[eu:Kategoria:Anatoliar hizkuntzak]]
[[fa:رده:زبان‌های آناتولی]]
827

уредувања