Разлика помеѓу преработките на „Јужна Каролина“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Timog Karolina во tl:South Carolina
с (r2.7.3) (Робот: Менува pam:Mauling Carolina)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам tl:Timog Karolina во tl:South Carolina)
[[fi:Etelä-Carolina]]
[[sv:South Carolina]]
[[tl:TimogSouth KarolinaCarolina]]
[[ta:தென் கரொலைனா]]
[[tt:Көньяк Каролина]]