Твитер: Разлика помеѓу преработките

Одземени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Брише diq:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава bjn:Twitter)
с (r2.7.2) (Робот: Брише diq:Twitter)
[[yi:טוויטער]]
[[zh-yue:Twitter]]
[[diq:Twitter]]
[[zh:Twitter]]
7.011

уредување