Џорџо Наполитано: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава lad:Giorgio Napolitano
с (r2.7.1) (Робот: Менува el:Τζόρτζιο Ναπολιτάνο)
с (r2.7.1) (Робот: Додава lad:Giorgio Napolitano)
[[he:ג'ורג'ו נפוליטנו]]
[[ka:ჯორჯო ნაპოლიტანო]]
[[lad:Giorgio Napolitano]]
[[la:Georgius Napolitano]]
[[lv:Džordžo Napolitāno]]
34.422

уредувања