Хавана: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам ar:هافانا во ar:هافانا (مدينة)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ay:La Habana)
с (r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам ar:هافانا во ar:هافانا (مدينة))
[[am:ሀቫና]]
[[ang:Hafana]]
[[ar:هافانا (مدينة)]]
[[an:L'Habana]]
[[roa-rup:La Habana]]
6.057

уредувања