Разлика помеѓу преработките на „Југославија“

Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Yuğoslawya)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ta:யுகோஸ்லாவியா во ta:யுகோசுலாவியா)
[[sv:Jugoslavien]]
[[tl:Yugoslabya]]
[[ta:யுகோசுலாவியா]]
[[ta:யுகோஸ்லாவியா]]
[[th:ยูโกสลาเวีย]]
[[to:ʻIukosilāvia]]
125.996

уредувања