Отвори го главното мени

Промени

с
r2.7.2) (Робот: Ја менувам de:Wikimedia во de:Wikimedia-Bewegung
[[ch:Wikimedia Foundation]]
[[da:Wikimedia]]
[[de:Wikimedia-Bewegung]]
[[et:Wikimedia Foundation]]
[[el:Wikimedia]]
5.331

уредување