Блума Зејгарник: Разлика помеѓу преработките

Додадени 8.452 бајти ,  пред 9 години
Создадена страница со: '''Блума Вилфовна Зејгарник''' (рус. Блю́ма Ву́льфовна Зейга́рник) (9. Ноември 1900 – 24. Ф...
(Создадена страница со: '''Блума Вилфовна Зејгарник''' (рус. Блю́ма Ву́льфовна Зейга́рник) (9. Ноември 1900 – 24. Ф...)
(нема разлика)
124

уредувања