1050-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава sh:1050-e
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:1050ء کی دہائی)
с (r2.7.3) (Робот: Додава sh:1050-e)
[[sl:1050.]]
[[sr:1050е]]
[[sh:1050-e]]
[[su:1050-an]]
[[fi:1050-luku]]
11.502

уредувања