Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава scn:Annapolis
[проверена преработка][проверена преработка]
MerlIwBot (разговор | придонеси)
с Робот: Додава co:Annapolis
ZéroBot (разговор | придонеси)
с r2.7.1) (Робот: Додава scn:Annapolis
Ред 158:
[[qu:Annapolis (Maryland)]]
[[ru:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[scn:Annapolis]]
[[simple:Annapolis, Maryland]]
[[sk:Annapolis]]
34.422

уредувања