Арагон: Разлика помеѓу преработките

Одземени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:منطقة أراغـون во ar:منطقة أراغون
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава als:Aragonien)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:منطقة أراغـون во ar:منطقة أراغون)
[[kbd:Арагон]]
[[als:Aragonien]]
[[ar:منطقة أراغـونأراغون]]
[[an:Aragón]]
[[frp:Comunôtât ôtonoma d’Aragon]]
127.201

уредување