Разлика помеѓу преработките на „Семејство (биологија)“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Familya (biyoloji) во tr:Familya
с (r2.7.2+) (Робот: Менува tr:Familya (biyoloji))
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tr:Familya (biyoloji) во tr:Familya)
[[tt:Гаилә (биология)]]
[[te:కుటుంబము (జీవశాస్త్రం)]]
[[tr:Familya (biyoloji)]]
[[uk:Родина (біологія)]]
[[vec:Fameja (tasonomìa)]]
125.824

уредувања