Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.3) (Робот: Додава frr:Toulouse
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.2) (Робот: Додава tt:Тулуза
с r2.7.3) (Робот: Додава frr:Toulouse
Ред 112:
[[ja:トゥールーズ]]
[[nap:Tolosa]]
[[frr:Toulouse]]
[[no:Toulouse]]
[[nn:Toulouse]]
127.532

уредувања