Разлика помеѓу преработките на „Сојуз на комунистите на Македонија“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам it:Lega dei comunisti di Macedonia во it:Lega dei Comunisti di Macedonia
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам it:Lega dei comunisti di Macedonia во it:Lega dei Comunisti di Macedonia)
[[en:League of Communists of Macedonia]]
[[hr:Savez komunista Makedonije (1992.)]]
[[it:Lega dei comunistiComunisti di Macedonia]]
[[nl:Macedonische Communistenbond]]
[[ru:Македонская коммунистическая партия]]
125.824

уредувања