Разлика помеѓу преработките на „Скандиум“

Додадени 25 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ckb:سکاندیۆم
с (Робот: Додава br:Skandiom)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ckb:سکاندیۆم)
[[be-x-old:Сканд]]
[[bg:Скандий]]
[[br:Skandiom]]
[[bs:Skandij]]
[[br:Skandiom]]
[[ca:Escandi]]
[[cv:Сканди]]
[[sk:Skandium]]
[[sl:Skandij]]
[[ckb:سکاندیۆم]]
[[sr:Скандијум]]
[[sh:Skandij]]
6.013

уредувања