Разлика помеѓу преработките на „Бенче“

Додадени 48 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.1) (Робот: Додава bg:Бенче, fr:Bentché, sq:Bençe
(iw conflict)
с (r2.6.1) (Робот: Додава bg:Бенче, fr:Bentché, sq:Bençe)
[[Категорија:Села во Република Македонија]]
 
[[bg:Бенче]]
[[fr:Bentché]]
[[sq:Bençe]]
[[sr:Бенче (Македонски Брод)]]
457

уредувања