Разлика помеѓу преработките на „По“

Додадени 46 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава als:Po, en:Po (river), diq:Royê Po
с
с (Робот: Додава als:Po, en:Po (river), diq:Royê Po)
[[Категорија:Објекти на светско наследство на Италија]]
 
[[als:Po]]
[[ar:نهر بو]]
[[be:Рака По]]
[[el:Πάδος]]
[[eml:Po]]
[[en:Po (river)]]
[[es:Po]]
[[eo:Pado]]
[[vi:Sông Po]]
[[zh-yue:波河]]
[[diq:Royê Po]]
[[zh:波河]]
85.496

уредувања