Разлика помеѓу преработките на „1495“

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава sh:1495
с (Робот: Додава se:1495)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава sh:1495)
[[be-x-old:1495]]
[[bh:१४९५]]
[[bg:1495]]
[[bs:1495]]
[[br:1495]]
[[bg:1495]]
[[ca:1495]]
[[cv:1495]]
[[ru:1495 год]]
[[sah:1495]]
[[se:1495]]
[[sa:१४९५]]
[[sq:1495]]
[[scn:1495]]
[[se:1495]]
[[simple:1495]]
[[sk:1495]]
[[sl:1495]]
[[sr:1495]]
[[sh:1495]]
[[su:1495]]
[[fi:1495]]
126.087

уредувања