Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Лихтенштајн“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува el:Σημαία του Λίχτενσταϊν
с (r2.7.2+) (Робот: Додава nds:Flagg vun Liechtensteen)
с (r2.7.1) (Робот: Менува el:Σημαία του Λίχτενσταϊν)
[[de:Flagge Liechtensteins]]
[[et:Liechtensteini lipp]]
[[el:Σημαία του ΛιχτενστάινΛίχτενσταϊν]]
[[en:Flag of Liechtenstein]]
[[es:Bandera de Liechtenstein]]
2.613

уредувања