Евроазија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ckb:ئەوراسیا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава bn:ইউরেশিয়া)
с (r2.7.1) (Робот: Менува ckb:ئەوراسیا)
[[sl:Evrazija]]
[[szl:Ojrazyjo]]
[[ckb:ئوراسیائەوراسیا]]
[[sr:Евроазија]]
[[sh:Eurazija]]
1.364

уредувања