Заработка: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Додава eu:Mozkin
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава hu:Profit)
с (Робот: Додава eu:Mozkin)
[[es:Beneficio económico]]
[[eo:Profito]]
[[eu:Mozkin]]
[[fa:سود]]
[[fr:Bénéfice]]
85.496

уредувања