Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам yo:Virginia во yo:Firginia
с (r2.7.1) (Робот: Менува ckb:ڤیرجینیا)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам yo:Virginia во yo:Firginia)
[[war:Virginia]]
[[yi:ווירזשיניע]]
[[yo:VirginiaFirginia]]
[[zh-yue:維珍尼亞州]]
[[diq:Virginia]]
126.548

уредувања