Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2) (Робот: Додава ext:Annapolis (Maryland)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува bs:Annapolis (Maryland))
с (r2.7.2) (Робот: Додава ext:Annapolis (Maryland))
[[es:Annapolis]]
[[eo:Annapolis (Marilando)]]
[[ext:Annapolis (Maryland)]]
[[eu:Annapolis]]
[[fa:آناپولیس]]
7.011

уредување