Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Annapolis, Maryland
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава br:Annapolis (Maryland))
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bs:Annapolis, Maryland)
[[bi:Annapolis, Maryland]]
[[bg:Анаполис (Мериленд)]]
[[bs:Annapolis, Maryland]]
[[br:Annapolis (Maryland)]]
[[ca:Annapolis]]
127.231

уредување