Разлика помеѓу преработките на „Белата куќа“

с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Puting Bahay во tl:Bahay na Puti
с (r2.7.1) (Робот: Додава jv:Gedung Putih)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам tl:Puting Bahay во tl:Bahay na Puti)
[[fi:Valkoinen talo]]
[[sv:Vita huset]]
[[tl:Puting Bahay na Puti]]
[[ta:வெள்ளை மாளிகை]]
[[tt:Ак йорт]]
125.824

уредувања