Разлика помеѓу преработките на „Get Him to the Greek“

Додадени 12 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Get Him to the Greek)
}}
 
'''Get Him to the Greek''' е американска комедија од 2010 година, напишана и продуцирана од страна на [[Николас Столен]], а главните глумци се Џонах[[Јонах Хил]] и [[Расел Бренд]]. Филмот беше објавен на 4 Јуни, 2010 година.
 
==Надворешни врски==