Разлика помеѓу преработките на „Папуа Нова Гвинеја“

с
с (Робот: Менува yo:Papua New Guineayo:Papua Guinea Titun)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува diq:Papua Gineyaya Newiye, kk:Папуа Жаңа Гвинея)
[[pam:Papua New Guinea]]
[[ka:პაპუა-ახალი გვინეა]]
[[kk:Папуа Жаңа Гвинея]]
[[rw:Papuwa Nuveli Gineya]]
[[sw:Papua Guinea Mpya]]
[[wo:Papuwaasi-Gine-Gu-Bees]]
[[yo:Papua Guinea Titun]]
[[diq:Papua GineyaGineyaya Newiye]]
[[bat-smg:Papua Naujuojė Gvėniejė]]
[[zh:巴布亚新几内亚]]
126.000

уредувања