Разлика помеѓу преработките на „Кмерски јазик“

Додадени 8 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам da:Khmer во da:Khmer (sprog)
с (Отстрането уредувањето на Qwe3311 (разговор), вратено на последната верзија на Kiril Simeonovski)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам da:Khmer во da:Khmer (sprog))
[[br:Kmereg]]
[[cs:Khmerština]]
[[da:Khmer (sprog)]]
[[de:Khmer-Sprache]]
[[et:Khmeeri keel]]
126.288

уредувања