Разлика помеѓу преработките на „Вестминстер“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:ويستمنستر во ar:وستمنستر
с (Робот: Додава eu:Westminster)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам ar:ويستمنستر во ar:وستمنستر)
[[Категорија:Лондонски општини]]
 
[[ar:ويستمنستروستمنستر]]
[[be:Вэстмінстэр]]
[[bg:Уестминстър]]
[[en:Westminster]]
[[eo:Westminster]]
[[eu:Westminster]]
[[fr:Westminster]]
[[fy:Westminster (wyk)]]
[[sk:Westminster (štvrť City of Westminster)]]
[[sr:Вестминстер]]
[[eu:Westminster]]
[[fi:Westminster]]
[[ta:வெஸ்ட்மின்ஸ்டர்]]
126.669

уредувања