Разлика помеѓу преработките на „Роберт I (Франција)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ro:Robert I al Franței
с (r2.7.2+) (Робот: Менува yo:Robert 1k ilẹ̀ Fránsì)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Robert I al Franței)
[[pl:Robert I (władca Franków)]]
[[pt:Roberto I de França]]
[[ro:Robert I al Franței]]
[[ru:Роберт I (король Франции)]]
[[simple:Robert I of France]]
34.422

уредувања