Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Adam Smith
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Менува my:အဒမ်စမစ်)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Adam Smith)
[[hr:Adam Smith]]
[[io:Adam Smith]]
[[ilo:Adam Smith]]
[[id:Adam Smith]]
[[is:Adam Smith]]
127.214

уредувања