Разлика помеѓу преработките на „Есеј“

Додадени 16 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Додава tg:Иншо
с (Отстрането уредувањето на 95.180.252.32 (разговор), вратено на последната верзија на 77.29.178.133)
с (Робот: Додава tg:Иншо)
[[te:వ్యాసము]]
[[th:เรียงความ]]
[[tg:Иншо]]
[[tr:Deneme (edebiyat)]]
[[uk:Есе]]
85.496

уредувања